Kinetix

Kinetix

          Kinetix; göster enerjini!

          1989 yılında spor giyim ve ayakkabı sektörüne giren marka, sağladığı büyüme ve müşteri memnuniyeti ile Türk kullanıcısının aklına gelen ilk beş spor giyim ve ayakkabı markasından biri olmayı başarmıştır. Kinetix, hayatı renkli ve dinamik yaşamak isteyenler için, günün her anına eşlik edecek şekilde tasarladığı ayakkabı modellerinin yanı sıra tekstil ürünleri ile de müşterilerinin beğenisini kazanıyor.

            Hareketli, neşeli, enerjik ve bir o kadar da eğlenceli bayanların kullanımı için tasarlanan spor giyim ve tekstil ürünlerinde kullanılan tasarım ve renkler enerjini çevrenizle paylaşmanıza yardımcı oluyor. Günlük yaşamında hareketli olan, rahatlığının yanı sıra enerjik bir görünüme sahip olmak isteyen bayanlar için tasarladığı t-shirt, eşofman takımı, eşofman altı, yelek, mont gibi ürünlerin üretiminde üstün kalitede malzeme kullanan Kinetix,  eğlenceli, renkli ve sportif ürün tasarımlarıyla gençlerin ve kendini genç hissedenlerin gözdesi olmayı başarıyor.

               Kinetix; göster enerjini. Kullanıcısını harekete geçirmek için kışkırtıcı sloganıyla akıllarda yer edinen marka, kaliteye kolay ulaşılmalı felsefesinden hareketle hayatı dolu dolu yaşayan enerjik bayanlar için yaş aralığı gözetmeden ürettiği ürünleri uygun fiyat avantajları ile sizlere sunarak, bu yönüyle rakiplerinin bir adım önüne çıkıyor. Günlük yaşamın her alanında; evde, okulda, hareket gerektiren iş hayatınızda, doğa ile iç içe olunan zamanlarda ve spor yaparken gerçekleştirdiğiniz aktivitelerde enerjini ve şıklığınızı çevrenizdekilerle paylaşmak mı istiyorsunuz? O zaman Kinetix giyin gösterin enerjinizi.

            Spor giyim tutkunlarının ister spor yaparken ister günlük yaşantınızda kullanabileceğiniz Kinetix ürünlerini sizlerin beğenisine sunduğumuz markaysamarka.com online alışveriş mağazamızda bulabileceğiniz spor giyim kadın koleksiyonu ürünleri içinden seçtiğiniz sweatiniz, mağazamızın zengin ürün seçeneği içinde yer alan keten pantolon kategorisindeki Fashion Friends marka bir keten pantolonla mükemmel bir uyum sağlayacaktır.

         Kinetix markasının sizler için ürettiği sportif, renkli ve bir o kadar da eğlenceli spor giyim kadın koleksiyonu ürünlerine; cazip fiyat avantajları, peşin fiyatına taksitli ödeme ve kapıda ödeme gibi uygun ödeme seçenekleri ile markaysamarka.com ayrıcalığını yaşayarak sahip olabilirsiniz. Yaptığınız alışverişlerden % 5 para puan kazanabilir, kazandığınız para puanları hediye çekine dönüştürerek daha sonraki markaysamarka.com internet sitemizdeki alış verişlerinizde kullanabilirsiniz.

Alış verişlerinizde tercihiniz olduğumuz için teşekkür eder iyi alış verişler dileriz.

markaysamarka.com Yenilenmeyi Sevenlerin Adresi… 

EŞF TK KINETIX STELLA EŞF TK KINETIX STELLA

Kınetıx Bayan Eşofman Takım Stella

75,50 TL
34,00 TL
EŞF TK KINETIX STELLA EŞF TK KINETIX STELLA

Kınetıx Bayan Eşofman Takım Stella

75,50 TL
34,00 TL
EŞF KNTX SILENCE EŞF KNTX SILENCE

Kinetix Sılence Bayan Eşofman Üst

75,50 TL
45,00 TL
EŞF.ALT KNTX MONA2 EŞF.ALT KNTX MONA2

Kinetix Mona2 Bayan Eşofman Alt

43,90 TL
26,00 TL
EŞF.ALT KNTX MONA2 EŞF.ALT KNTX MONA2

Kinetix Mona2 Bayan Eşofman Alt

43,90 TL
26,00 TL
EŞF KNTX CAMINA EŞF KNTX CAMINA

Kinetix Camina Eşofman Alt

59,30 TL
38,00 TL
EŞF KNTX MİLEY TRACKSUİT EŞF KNTX MİLEY TRACKSUİT

Kinetikx Bayan Eşofman Takım

151,10 TL
139,99 TL
EŞF KNTX MILEY EŞF KNTX MILEY

Kinetix Mıley Bayan Eşofman Takım

151,10 TL
91,00 TL
EŞF. KNTX MEMORY EŞF. KNTX MEMORY

Kinetix Memory Tracksuit Eşofman Takım

118,70 TL
75,00 TL
YLK KNTX SKY VEST YLK KNTX SKY VEST

Kinetix Sky Vest Bayan Yelek

97,10 TL
58,00 TL
YLK KNTX PIENA YLK KNTX PIENA

Kinetix Piena Bayan Şişme Yelek

107,90 TL
65,00 TL
MNT KNTX COMET MNT KNTX COMET

Kinetix Comet Bayan Mont

140,30 TL
84,00 TL
MNT KNTX COMET MNT KNTX COMET

Kinetix Comet Bayan Mont

140,30 TL
84,00 TL


 
 
Blog
 
© 2012-2015 markaysamarka.com | Soğancılar Manifatura Petrol Tar.Ür.Tic. ve San. A.Ş. kuruluşudur.
Yesilmavi Yazılım